Бренд: Defiant
от дешевых к дорогим
3 товар (ов)
На странице:
15
Основные данные:Мощность рабочая 2.5 кВтМощность максимальная 2.8 кВтМедная обмотка ротора и статораСиловая установка:- 4х Т бензин - Мощность 3.68 кВт- Пуск ручной- Работает на бензине А-92,А-95..
Основные данные:Мощность рабочая 2.5 кВтМощность максимальная 2,8 кВтМедная обмотка ротора и статораСиловая установка:- 4х Т бензин - Мощность 3.68 кВт- Пуск стартер/ручной- Работает на бензине А..
Основные данные:Мощность рабочая 5 кВтМощность максимальная 5.5 кВтМедная обмотка ротора и статораСиловая установка:- 4х Т бензин - Мощность 9.56 кВт- Пуск ручной/стартер- Работает на бензине А-9..
3 товар (ов)
Показано товаров: 1

    Торгова марка "Defiant" - популярний бренд виробника електроінструменту для професійної та домашньої роботи, що відрізняється високою якістю і унікальним дизайном.


Ми створюємо вироби, оперативно реагуючи на зміни зовнішнього і внутрішнього середовища українського ринку электроінструменту. Постійне оновлення асортименту і підвищення якості продукції - головний принцип в нашій роботі.
Наші співробітники - це професіонали високого рівня. Персональна відповідальність кожного співробітника за свою роботу - критерій якості його роботи.
Високої якості наших виробів і послуг, що надаються ми досягаємо за рахунок постійного оновлення та дотримання технології, підвищення кваліфікації персоналу.
Достовірні і своєчасні лабораторні дані зі всіх стадій життєвого циклу виробництва гарантують надійний контроль його процесу.
Впровадження та розвиток системи менеджменту якості відповідно до вимог міжнародного стандарту ІСО 9001: 2011 допоможе нам підвищити якість надаваних нами послуг, а нашим замовникам дасть упевненість, що, вибравши нас, вони зробили правильний вибір.