Бренд: ДТЗ
от дешевых к дорогим
1 товар (ов)
На странице:
15
$ 625.00
Нет в наличии
Отличный мотоблок с дизельным агрегатом, экономичный, сильный мощьность 7,6 л/сАналог данного типа есть мотоблок Zirka GT 76D и Кентавр МБ 2080ДОфициальная гарантия 1 год от производителя!Основные дан..
1 товар (ов)
Показано товаров: 1
ТОВ "Агромаштрейд"
«Агромаштрейд» працює на ринку України більше 15-ти років. За ці майже два десятиліття наша компанія завоювала довіру споживачів і повагу конкурентів завдяки комфортному рівню цін, стислим термінам постачання і високій якості продукції, яка з легкістю конкурує з імпортними аналогами. Ми є надійним постачальником сільгосптехніки, мототехніки, садово-паркової техніки.

Продукція компанії «Агромаштрейд» відповідає найсучаснішим галузевим нормам, правилам, вимогам технологій, що  швидко розвиваються і має привабливий сучасний дизайн.

Наприклад, трактор під брендом «ДТЗ» можна знайти практично в кожному фермерському господарстві. Його якість і надійність змогли оцінити фермери з усіх регіонів України.

Торгова марка ДТЗ є синонімом надійної, високоякісної продукції, в яку втілили свій багаторічний досвід передові інженери.

Легкі і маневрені трактори ТМ «ДТЗ» ідеально підходять для всіх видів фермерських робіт. Їх невеликий розмір, компактна конструкція і маневреність - явна перевага, як під час збору врожаю і розведенні тварин, так і в лісовому і комунальному господарстві.

Оптимальна якість, надійність і зручність у використанні, вивели продукцію ТМ «ДТЗ» на рівень кращих світових аналогів.

Звертаючись до нас, Ви купуєте саму затребувану продукцію, яка застосовується як на виробництві, так і в побуті.